21.08.2019

Нардепи тримаються за свої останні шість місяців при владі, – Юраш

НовіПолітика
15.05.2019

Нардепи тримаються за свої останні шість місяців при владі, – Юраш

ZIK

ZIK

Президент, якого обрав народ, повинен отримати якнайшвидше усі свої повноваження. Натомість, народні депутати тримаються за свої місця у Верховній Раді і не хочуть допомогти новообраному гаранту отримати можливість розпустити, чи не розпустити парламент.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK говорив представник команди Володимира Зеленського Святослав Юраш.

[embedded content]

«У штабі Володимира Зеленського зважають на одну просту річ – на волю українського народу, яка була чітко виражена на цих виборах. І ми хочемо, щоб ця воля реалізувалась якнайшвидше. Бо той, кого обрали, повинен отримати повноваження», – сказав Юраш.

За його словами, дуже прикро, що депутати все роблять для того, щоб відтягнути день інавгурації.

«Суть залишається суттю, депутати тримаються за свої останні шість місяців при владі. І вони намагаються відстрочити можливість президента мати всю повноту своєї влади, одним з елементів якої, є можливість достроково розпускати Верховну Раду України. Хоча рішення про дострокове розпущення ВР в штабі Зеленсьокого не ухвалене», – прокоментував він.

На його думку, йдеться лише про те, що президент має мати всю повноту влади. Бо це не питання рішення чи анонсу якогось.

«Справа в тому, що депутати своєю бездіяльністю або саботажем процесу показують, чому саме їх треба достроково «розганяти». Чи це буде зроблено і не мене треба питати, а обраного президента. Я мав свою позицію, але зараз бачу, що цей парламент показує всі свої найгірші риси саме зараз і себе цим дискредитує», – зазначив Юраш.

Нагадаємо, сьогодні регламентний комітет Верховної Ради затвердив проекти постанов щодо інавгурації Президента Володимира Зеленського. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради Павло Пинзеник назвав всі постанови мотивованими, адже вони пропонують провести інавгурацію в 30-денний строк після публікації офіційних результатів виборів.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/05/15/nardepy_trymayutsya_za_svoi_ostanni_shist_misyatsiv_pry_vladi__yurash_1572683