21.08.2019

На Одеському кінофестивалі відбулася прем’єра фільму «З України до Голлівуду»

НовіСуспільство
19.07.2019

На Одеському кінофестивалі відбулася прем’єра фільму «З України до Голлівуду»

Cьогодні, 19 липня, відбулася прем’єра документального фільму «З України до Голлівуду» в межах 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Фільм представляли співрежисер Станіслав Сукненко та акторка Іванна Сахно, яка приїхала до Одеси з Голлівуду спеціально на прем’єру.

Про це повідомили на офіційному сайті кінофестивалю.

Фільм створено компанією Fresh Production Group за підтримки Держкіно. Режисери стрічки – Галина Кувівчак-Сахно і Станіслав Сукненко, який водночас є автором сценарію. Продюсери – Олег Щербина та Юлія Чернявська. Зйомки фільму проходили в Україні та США.

Мало хто знає, що наші співвітчизники відіграли неабияку роль у створенні славнозвісної «фабрики мрій» та виникненні «Оскара» і сприяли появі американських фільмів, що стали історією світового кіномистецтва. Майже кожен із них має свою зірку на «Алеї слави», «Оскар» чи «Золотий глобус», але найважливіше – що всі вони зробили неймовірний внесок, збагативши Голлівуд не тільки своїм талантом, а й принесли в нього власну культуру, частину свого життя.

Розповіді про досягнення українців у минулому переплітаються у фільмі з особистими оповідями тих, хто сьогодні «запалює» свої зірки на голлівудському небосхилі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/07/19/na_odeskomu_kinofestyvali_vidbulasya_premiera_filmu_z_ukrainy_do_gollivudu_1609507