14.10.2019

Мосейчук задала пряме запитання добровольцю: ″А ви переконані, що люди, які живуть на тій території, хочуть, щоб ви їх звільнили?″

АктуальнеНовіПолітика
11.10.2019

Тема розведення сил домокловим мечем висить над українцями вже не перший тиждень. Що відбуватиметься на тих ділянках фронту, де відійшли українські війська? Як житиме сіра зона і хто захистить мешканців сіл, від яких мають відійти українські захисники? І що відчувають і чим живуть люди на непідконтрольних територіях. Всі ці питання хвилюють українців, викликаючи запеклі суперечки. І саме вони стали темою нового випуску ток-шоу ″Право на владу″.

Ведуча Наталія Мосейчук в ході програми задала пряме і болюче запитання заступнику командира ″Української добровольчої армії″ Андрію Гергерту.

″Скажіть, будь ласка, а ви переконані, що люди, які живуть на тій території (непідконтрольній – ред.), хочуть, щоб ви їх звільнили?″.

Це питання викликало хвилю оплесків у присутніх, а Мосейчку зазначила, що давно його хотіла задати.

У відповідь ведучій доброволець заявив, що найвідважніші бійці — з Луганщини і Донеччини.

Популярні новини зараз Показати ще

″В моєму підрозділі, і в ″Азова″ – хлопців, які поруч стоять, одні з найбільш сміливих, з найбільш відданих бійців є бійці з Донеччини і Луганщини. Російськомовні… ″Це моя земля, єто мой дом, они у меня дома живут″(процитував їх Гергерт -ред). Я хочу звільнити цю територію для цих хлопців. Я хочу щоб вони були господарями на цій землі″, – відповів доброволець.

Нагадаємо, українці вимагають, щоб Зеленський переніс Офіс президента в Золоте.

Як повідомляв портал Знай.ua, тисячі добровольців висунули жорсткий ультиматум Зеленському

Також Знай.ua писав, розведення сил на Донбасі, а саме в Золотому має розпочатися 9 жовтня під керівництвом ЗСУ і ООС.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://znaj.ua/politics/269044-moseychuk-zadala-pryame-zapitannya-dobrovolcyu-a-vi-perekonani-shcho-lyudi-yaki-zhivut-na-tiy-teritoriji-hochut-shchob-vi-jih-zvilnili