20.07.2019

Лариса Ільєнко привітала з Днем Святого Миколая дитячий футбольний клуб Обухів

Суспільство
20.12.2018

Свято, присвячене Дню Святого Миколая, відбулося 19 грудня в Обухівській загальноосвітній школі №3

 

У заході, організованому благодійним фондом Лариси Ільєнко “Київська Русь”, взяли участь керівник ФК Обухів Володимир Іванюк, тренера Іван Скляренко та Юрій Іванюк, депутати міжфракційної групи “Наша Обухівщина”, а також гравці футбольного клуба Обухів та їх батьки. Особливим зірковим гостем свята стала відома співачка Міла Нітіч, яка а капело виконала традиційні українські колядки.

Від імені Благодійного фонду “Київська Русь” Лариса Ільєнко привітала маленьких обухівчан с Днем Святого Миколая, підготувала подарунки, побажала успіхів у новому році та досягнення нових спортивних висот:

«У такий світлий та казковий день хочу побажати Вам, кожній сім’ї та кожному жителю Обухова – добра, миру та благополуччя. Нехай в кожному домі буде достаток, панує затишна атмосфера, наповнена душевним теплом та щирістю. Нехай наші діти будуть здорові та щасливі. Адже ви, хлопці, і є – наша Київщина!», – відмітила керівник благодійного фонду.

Зворушливим закінченням свята став подарунок голові благодійного фонду Ларисі Ільєнко від вихованців  дитячого футбольного клубу Обухів – флаг з підписами кожного гравця та обіцянку на перемогу.

Також, Лариса Ільєнко в цей святковий день привітала та підтримала багатодітну сім’ю Віталія й Антоніни Грабових. Голова сім’ї – військовослужбовець, участник АТО, в родині 5 синів, дочка Надія, а в січні вони очікують ще поповнення – малюка Олега. Сім’я проживає скромно, але вражає відкритістю и взаємодопомогою. Саме так виглядають герої.

 

Зауваживши, що різдвяна казка починається з Дня Святого Миколая, Лариса Ільєнко додала:

“Іноді, бути депутатом – це не лише відповідальність, а і надзвичайна приємність  допомагати та бути корисною!”

 

Справка: ФК Обухів – аматорський футбольний клуб з міста Обухів Обухівського Району Київської області. Команда  виступає в першій лізі Чемпіонату Київщини, Кубку Київської області та Кубку України по футболу серед аматорів.