14.10.2019

Кровопролиття через протести “формули Штайнмаєра” не буде, – Зеленський

НовіПолітика
10.10.2019

Кровопролиття через протести “формули Штайнмаєра” не буде, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський акцентував, що не допустить кровопролиття через акції протесту проти “формули Штайнмаєра” і готовий у будь-яку секунду йти на діалоги.

Про це він сказав під час пресмарафону, який транслює телеканал ZIK.

“З приводу у цілому Майдану і таке інше… Я нічого цього не боюся. У будь-який момент, у будь-яку секунду, якщо дійсно суспільство не захоче, щоб моя команда продовжувала і щоб я не був президентом, дивіться – кровопролиття не буде. Я дуже спокійно до цього ставлюся. Але люди повинні знати, що вони оберуть. Вони точно не оберуть тоді припинення війни і вони точно будуть обирати серед, – вибачте за таке слово, бо ми у кафе, і таке прийшло у голову, – серед того меню товарів, який є на ринку цьому, продажному політичному ринку. І вони побачать це меню – а вони і зараз можуть подивитися, що за люди є…”, – сказав Володимир Зеленський.

[embedded content]

Нагадаємо, зараз проходить пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів. 

Трансляцію марафону можно подивитися тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/10/10/krovoprolyttya_cherez_protesty_formuly_shtaynmaiera_ne_bude__zelenskyy_1665025