21.08.2019

Кремль відреагував на розширення ембарго Києвом

НовіПолітика
15.05.2019
Кремль відреагував на розширення ембарго Києвом

Пєсков каже, що торгову війну почала не Росія

Дії Росії в торгових обмеженнях були спровоковані рішенням влади України, говорить Пєсков.

У Кремлі прокоментували рішення влади України ввести нові торгові обмеження на російські товари. Як заявив у середу, 15 травня, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, дії РФ раніше були спровоковані саме рішенням Києва, повідомляє РІА Новости.

“А загалом тут, напевно, треба згадати, що попередні рішення російської сторони саме були спровоковані українською владою”, – сказав Пєсков, відповідаючи на питання про те, як у Кремлі ставляться до нових заборон і чи відповідатимуть на них, або дочекаються зміни влади на Україні і інавгурації нового президента.

Як повідомлялося, на сьогоднішньому засіданні Кабмін розширив список заборонених російських товарів і ввів спеціальне мито на ряд продукції РФ з 1 серпня.

Рішення уряду стало відповіддю на заборону РФ на експорт в Україну нафти та нафтопродуктів, оголошену 18 квітня. Також було введено ембарго на ряд українських товарів, включаючи одяг і взуття, а також труби і пакувальні матеріали.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4096493-kreml-vidreahuvav-na-rozshyrennia-embarho-kyievom