21.07.2019

Кожна четверта з 200 справ: у НАБУ поскаржились на затягування розгляду проваджень суддями

АктуальнеНові
15.05.2019

Антирекорд судді встановили у справі про розкрадання майна державного проектного інституту “Запоріжцивільпроект”.

Українські судді не розглядають кожне четверте провадження, матеріали у яких після розслідування детективами НАБУ скерували прокурори САП до суду.

Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

“Рекордсменом” серед вже розслідуваних НАБУ і САП справ, які не поспішають розглядати судді, є провадження за фактом розкрадання майна державного проектного інституту “Запоріжцивільпроект”. Впродовж 25 місяців, які минули від скерування обвинувального акта до суду, не відбулось навіть підготовчого засідання. Найближчі плани — липень 2019 року. За таких темпів розраховувати на швидкий розгляд не доводиться”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, інтервал у 2-3 місяці для розгляду судами справ антикорупційного бюро і САП вже є сталою практикою.

За даними НАБУ, найчастіше причинами затягування розгляду є завантаженість суддів, їхні відпустки або відрядження.

“Станом на кінець квітня 2019 року більшість рішень у справах від НАБУ і САП – це затвердження угод про визнання винуватості або призначення покарання, відповідно до якого особи не перебувають у місцях позбавлення волі”, – додали у бюро.

25 місяців минули з моменту передачі до суду справи «Запоріжцивільпроекту» (за фактом розкрадання майна державного…

Опубликовано НАБУ Среда, 15 мая 2019 г.

Нагадаємо, раніше директор НАБУ Артем Ситник заявив, що винесення вироків у справах НАБУ та САП принесе бюджету України щонайменше 9 мільярдів гривень.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://tsn.ua/ukrayina/kozhna-chetverta-z-200-sprav-u-nabu-poskarzhilis-na-zatyaguvannya-rozglyadu-provadzhen-suddyami-1345617.html