23.09.2019

Колишній полонений каже, що уже два роки не може отримати державної допомоги

НовіСуспільство
12.09.2019

Колишній полонений каже, що уже два роки не може отримати державної допомоги

Житель окупованого бойовиками міста Шахтарськ Олексій Канарський, який пробув у полоні майже три роки, після обміну у 2017 році досі не зміг отримати державну допомогу у розмірі 100 тисяч гривень.

«У мене тоді забрали усі документи. Їх не віддали при обміні, я не знаю що з ними зробили. Тобто у мене не було жодних документів. Мені відновлювали паспорт 8 місяців. А допомогу цю можна отримати протягом пів року», – заявив він, повідомляє Громадське.

За словами колишнього полоненого, хоч він і подав усі документи, паспорт йому видали із запізненням.

«Зараз йде суд. Ми подавали вже не одну заявку і були вже навіть якісь відповіді. Щодо квартир, обіцяли дати якесь житло, була допомога. Допомагали тільки волонтери», – додав Канарський.

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що звільнені 7 вересня українців найближчим часом отримають ID-паспорти.

Крім того, Денісова заявила, що 35 колишніх ув’язнених отримають одноразову грошову виплату в розмірі 100 тисяч гривень.

Як повідомлялося, 7 вересня між Україною та Росією відбувся обмін у форматі 35 на 35. До України повернулися 11 незаконно засуджених у РФ співгромадян, а також 24 моряки, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/09/12/kolyshniy_polonenyy_kazhe_shcho_uzhe_dva_roky_ne_mozhe_otrymaty_derzhavnoi_1644991