21.09.2019

Клімкін назвав "дурницею" вступ України до Євросоюзу через 10 років

АктуальнеНовіПолітика
12.06.2019

Але він впевнений, що це точно станеться.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що і через 10 років Україна не зможе вступити до Євросоюзу.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у другу річницю безвізового режиму з ЄС.

Клімкін розповів,що у черзі за ранковою кавою випадково став учасником дискусії щодо ймовірних термінів вступу України в ЄС, і виступив у ролі “руйнівника міфів”.

“Хтось чув, що вступатимемо в ЄС у 2025. Це дурниці, адже для цього вже давно мали б вести переговори про вступ. Хтось чув, що за 10 років – вже реальніше, але все ще дурниця. Адже для цього переговори про вступ треба було розпочинати буквально завтра”, – написав міністр.

Втім, Клімкін вважає, що приєднання України до європейського блоку точно відбудеться.

“Але для цього нам потрібно точно стати на голову кращим за усіх попередніх кандидатів. Це я без жартів і дуже реалістично. Ми ж зможемо, правда?”, – написав очільник МЗС.

Повертався до МЗС після зустрічі. Аж бачу, як на нашому фоні розповідають на камеру про другу річницю безвізу. Виглядає…

Опубліковано Pavlo Klimkin Вівторок, 11 червня 2019 р.

Раніше повідомлялося, що за два роки дії безвізового режиму з Європейським союзом його перевагами скористались майже три мільйони українців. 9,2 млн громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами, із них майже 3 мільйони українців прямували без віз. За другий рік роботи безвізу ним скористалися 2,35 мільйона українців, що в понад чотири рази більше ніж за попередній рік (560 тисяч). 

ВідеоЄвросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Про це заявив голова представництва ЄС в нашій державі Хюґ Мінгареллі. Він додав – Україна має дотримуватися зобов’язань, взятих на себе в рамках Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка і передбачала скасування віз для наших громадян. Мінґареллі також наголосив, що Київ має продовжити співпрацю з МВФ для забезпечення макро-фінансової стабільності, забезпечити верховенство права та незалежність роботи антикорупційних органів.  

Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Оригінал статті взято з ресурсу: https://tsn.ua/politika/klimkin-nazvav-durniceyu-vstup-ukrayini-do-yevrosoyuzu-cherez-10-rokiv-1361070.html