23.10.2019

Кандидат із списку «Слуги народу» заявив, що не поважає Коломойського

НовіПолітика
16.06.2019

Кандидат із списку «Слуги народу» заявив, що не поважає Коломойського

Підприємець і волонтер, четвертий номер у виборчому списку «Слуги народу» Давид Арахамія «не поважає» олігарха Ігоря Коломойського.

Про це він заявив в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Я не поважаю Коломойського. Бо коли я прилетів у Дніпро і побачив, у якому стані Дніпровський аеропорт, якщо це рідне місто такої заможної людини, то я вважаю, що йому просто «по фігу». Якщо йому «по фігу» на своє місто, то як йому може бути не «по фігу» на свою країну?» – сказав він.

Арахамія наголосив, що перш ніж погодитися приєднатися до президентської партії, питання її «зв’язків з Коломойським» було одним з вирішальних для нього.

«Дві речі, які мене турбували перед тим, як я міг погодитися чи не погодитися приєднуватися до команди. Це зв’язки з Коломойським. І друге – це ставлення до Росії. Тобто дві мої червоні лінії. З Коломойським – він (Зеленський – ред.) мені відверто сказав, що вони партнери по «Кварталу» були, не партнери, а він надавав канал, час, тому вони знайомі. Але каже: ти ще подивишся, коли з часом побачиш мої зв’язки з Коломойським з точки зору, як я буду діяти», – сказав Арахамія.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/06/16/kandydat_iz_spysku_slugy_narodu_zayavyv_shcho_ne_povazhaie_kolomoyskogo_1594637