26.08.2019

Кабмін врегулював питання забезпечення соцзахисту переселенців

НовіСуспільство
14.08.2019

Кабмін врегулював питання забезпечення соцзахисту переселенців

vchasnoua.com

vchasnoua.com

Сьогодні уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів № 505 і 509, яка дозволить врегулювати питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Згідно з повідомленням, ухвалені документи передбачають врегулювання питання виплати грошової допомоги особам з інвалідністю І групи та особам, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Окрім цього, передбачається підвищення загального розміру грошової допомоги, що виплачується на сім’ю, до якої входять двоє чи більше осіб з інвалідністю.

Також постанова надає право на отримання грошової допомоги особам, які досягли пенсійного віку, та особам, які досягли 18-річного віку та продовжують навчання за денною формою у закладах освіти.

Як зазначається, окрім посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб ці постанови нададуть змогу забезпечити адресність надання грошової допомоги.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет Міністрів ухвалив рішення про створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/08/14/kabmin_vregulyuvav_pytannya_zabezpechennya_sotszahystu_pereselentsiv_1626487