14.10.2019

Гончарук про опалювальний сезон: Сміла нас знову “радує”

АктуальнеНовіПолітика
9.10.2019

Гончарук про опалювальний сезон: Сміла нас знову "радує" Минулого року тепло у Смілі дали у другій половині листопада. Фото: ukrreporter.com.ua

Кабінет міністрів створив робочу групу, яка повинна забезпечити безперешкодне входження в опалювальний сезон міста Сміла, де минулого року була затримка.

Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук на брифінгу після засідання уряду.

“Є низка складних питань. Наприклад, місто Сміла нас знову “радує”. Пам’ятаєте, минулого року була ціла історія, у тому числі з навколополітичними заявами і діями, зриванням пломб, викопуванням труб. Хочемо в цьому році не допустити такого і не перетворювати буденну подію – підготовку до опалювального сезону – на політичне шоу. Тому сьогодні ухвалили рішення про створення робочої групи під головуванням міністра Альони Бабак, яка має дати оцінку тому, що там відбувається. І у найближчі 2-3 дні запрпонувати уряду, як вийти з тієї непростої ситуації. Ми нею давно займаємося, там залишилися останні кроки”, – сказав Гончарук.

Він запевнив, що уряд зробить усе, щоб Україна увійшла в опалювальний сезон без проблем.

“Зараз не бачу перешкод, щоб це зробити”, – додав прем’єр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У квартирі калюжі води, цвіль і шпалери відвалилися” – як Сміла жила місяць без опалення

У листопаді минулого року мешканці Сміли пікетували Кабінет міністрів з вимогою дати тепло до їхніх будинків. У місті без опалення залишилися 80 тис. жителів. У квартирах температура становить менше 12 градусів. Опалювальний сезон не розпочався через борг за постачання газу в попередні роки. Сягає приблизно 200 млн грн. Кошти газопостачальникам винна була енергокомпанія, що раніше опалювала місто.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://gazeta.ua/articles/politics/_goncharuk-pro-opalyuvalnij-sezon-smila-nas-znovu-raduye/932094