19.09.2019

Глава АП Богдан підпадає під люстрацію, – Мін’юст

АктуальнеНові
22.05.2019

Голова Адміністрації Президента Андрій Богдан підпадає під дію Закону “Про очищення влади”

Про це повідомив заступник міністра юстиції Сергій Петухов у Facebook.

Зазначається, що посада голови АП є така, щодо підпадає під люстрацію.

Статус цієї посади не має значення, адже профільний “Закон про очищення влади” чітко називає цю посаду і не відсилає до закону про державну службу. 

“Якщо хтось вважає люстраційний закон не справедливим, то це не звільняє його від обов’язку його виконувати. Люстрація була однією з перших вимог Революції Гідності і Міністерство юстиції робило все для належного впровадження прийнятого закону”, – зазначив Пєтухов.

Він додав, що люди, які не потрапили до переліку люструвати осіб, тому що були звільнені до вступу в силу закону про люстрацію, не можуть займати державні посади до 2024 року так само, як і особи, внесені в список.

Нагадаємо, відповідно до відкритої інформації, Андрій Богдан займав таку посаду: урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики. Вперше його призначив на цю посаду Азаров 17.03.2010, звільнив 14.02.2011 своїм указом тоді президент Янукович.

Вдруге Азаров призначив Андрія Богдана урядовим уповноваженим 11.07.2013, а звільнив вже Яценюк після Революції Гідності 5.03.2014 року за власним бажанням

Оригінал статті взято з ресурсу: https://espreso.tv/news/2019/05/22/glava_ap_bogdan_pidpadaye_pid_lyustraciyu_minyust