23.10.2019

Фірсова обурило висловлювання Чорновол про майбутню коаліцію

НовіПолітика
11.07.2019

Фірсова обурило висловлювання Чорновол про майбутню коаліцію

Уся цинічність полягала в тому, що попередній президент Порошенко казав: його ворог номер один – це Путін, а зараз вони говорять про таке. Це дуже ганебна ситуація.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Єгор Фірсов. 

Пан Фірсов нагадав, що Тетяна Чорновол, яка є в списку Європейської Солідарності, заявила, що не виключає співпраці в коаліції їхньої політсили з Опозиційним блоком чи з Опозиційною платформою – За життя. На думку ексдепутата, така думка – нонсенс.

«Я дуже сподіваюся, що таких коаліцій в майбутньому парламенті не буде, і я б радив проєвропейським і проукраїнським демократичним силам максимально об’єднуватися», – переконаний політик.

[embedded content]

Щодо візиту українських політиків до Москви, пан Фірсов вважає, що їхати до країни-агресора і домовлятись – це злочин, а всі обіцянки про дешевий газ – це передвиборчий піар.

«Я хотів би нагадати всім, хто в це вірить, що безкоштовний сир є лише у мишоловці. Якщо Росія дасть нам знижку на щось, наприклад на газ, то це не буде просто так. І політики чомусь не відповідають, за що», – зазначив Фірсов.

Зокрема, на запитання ведучої про те, чи взагалі має бути в парламенті опозиція, пан Фірсов відповів, що вона має бути, але якщо якась сила їздить до Росії і може собі повісити російський прапор, то вона не може називати себе опозицією.

«Це відверто п’ята колона, проросійський агент, який підіграє країні-агресору», – наголосив гість програми.

Нагадаємо, що у Росії делегація “Опозиційної платформи – За життя” зустілися з керівництвом уряду РФ, Деждуми та партії “Єдина Росія”. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/07/11/firsova_oburylo_vyslovlyuvannya_chornovol_pro_maybutnyu_koalitsiyu_1604475