14.10.2019

Експерт “Я соромлюсь свого тіла” розповіла, як підготуватися до гінеколога: “Цього бути не повинно”

АктуальнеНові
10.10.2019

Так, відомий лікар-гінеколог та експерт проекту “Я соромлюсь свого тіла” на телеканалі СТБ Людмила Шупенюк відповіла на найбільш хвилюючі питання про інтимне здоров’я жінок. Про це повідомляє Clutch.

Зокрема, одним з поширених питань гінеколога є питання необхідності депіляції інтимної зони перед її оглядом. Його ми теж поставили Людмилі.

Ось що думає фахівець з цього приводу:

“На огляді у гінеколога ця зона повинна бути чистою. А голена вона чи ні – це особиста справа кожного. За великим рахунком, це те ж саме, що поставити чоловікові питання “голити або не голити бороду?”. Єдине, важливо дотримуватися гігієни. Звичайно, неприємно споглядати сліди виділень або ранкового туалету на волоссі – ось цього бути не повинно”.

Популярні новини зараз Показати ще

Нагадаємо, що відомий гінеколог розповів про пологи королеви Єлизавети II.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Казахстані медики помилково оформили одного з новонароджених немовлят як мертвого і поклали його в холодильну камеру навіть після того, як дитина подав ознаки життя.

Також портал Знай.ua писав, що експерти розповіли про 5 тривожних симптомів, які можуть зробити вас безплідною назавжди.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://znaj.ua/zdorovya/268721-ekspert-ya-soromlyus-svogo-tila-rozpovila-yak-pidgotuvatisya-do-ginekologa-cogo-buti-ne-povinno