14.10.2019

Чубаров: Через таке ставлення до Криму Україна втрачає півострів

НовіПолітика
22.09.2019

Чубаров: Через таке ставлення до Криму Україна втрачає півострів

Рефат Чубаров

Рефат Чубаров

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що не може зв’язатися з представниками президента України Володимира Зеленського, щоб обговорити питання, які стосуються анексованого Криму.

Про це він сказав в ефірі каналу ATR 21 вересня.

«Через таке ставлення до Криму Україна не просто втрачає Крим… Одночасно йде знищення кримськотатарського народу. Росія витісняє кримських татар із Криму і заміщає своїм населенням. Є цифри, статистика. Не просто так тривають репресії. Ці репресії для того, щоб кримські татари самі залишали Крим. Окрім того, що ми реалізуємо своє право, ми даємо Україні ще один потужний інструмент, який спирається на міжнародне право, щоб боротися за відновлення суверенітету України над Кримом», – сказав Чубаров.

Чубаров заявив, що не можна вирішувати долю Криму без кримських татар.

«Нічого не можна вирішувати за Україну без України. Але і нова влада має знати, що без кримських татар не можна вирішувати долю Криму або замовчувати її. Від початку серпня я не можу зустрітися з тими людьми, на яких вказав президент, щоб ми продовжили наш діалог. Я не буду називати прізвищ, але я не можу з ними зустрітися. Це неправильна позиція влади. Там перебуває народ, котрий знищують! Або ж влада має сказати, що її це не надто хвилює. Президент під час зустрічі сказав: «Це мої найближчі помічники, будь ласка, продовжуйте з ними обговорювати законопроєкти, а щойно ми з ними розберемося, я винесу їх на розгляд». Це сказав президент. Я йому вірю. Але зустрічі немає», – сказав він.

Нагадаємо, Європейський союз не визнає проведені 8 вересня російською владою в Криму і Севастополі вибори депутатів парламентів і місцевих рад.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/09/23/chubarov_cherez_take_stavlennya_do_krymu_ukraina_vtrachaie_pivostriv_1652069