26.08.2019

“Брудна нафта”: Україна отримала від РФ ще частину компенсації

ЕкономікаНові
13.08.2019
 Брудна нафта : Україна отримала від РФ ще частину компенсації

Фото: Укртранснафта

Укртранснафта отримує мільйонні компенсації від Росії

Російська сторона здійснила додаткову виплату ще в розмірі близько 600 тисяч євро. Це не остаточний розмір компенсації.

Росія виплатила Україні ще близько 600 тисяч євро часткової компенсації за поставки неякісної нафти в українську ділянку нафтопроводу Дружба. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на пресслужбу Укртранснафти у вівторок, 13 серпня.

“Укртранснафта отримала від Транснафти частину компенсації в розмірі більше 600 тисяч за потрапляння нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук в українську ділянку нафтопроводу Дружба”, – повідомили в компанії.

Раніше українська сторона повідомляла про перерахування Росією компенсації в розмірі 2,3 млн євро. При цьому на уточнювальне запитання в пресслужбі Укртранснафти підтвердили, що російська сторона здійснила додаткову виплату ще в розмірі близько 600 тисяч євро і що це не остаточний розмір компенсації.

Через потрапляння неякісної нафти в нафтопровід Дружба транзит по українській ділянці припинявся з 25 квітня до 11 травня цього року. Крім того, транзит припинявся із 17 травня до 21 травня у зв’язку з необхідністю надання європейським контрагентам додаткового часу на підготовчі заходи.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/business/economics/4129133-brudna-nafta-ukraina-otrymala-vid-rf-sche-chastynu-kompensatsii