21.09.2019

Баканов зізнався, що в його дружини громадянство РФ

НовіПолітика
12.06.2019
Баканов зізнався, що в його дружини громадянство РФ

Фото: Адміністрація президента України

Заступник голови СБУ Іван Баканов

Дружина виконувача обов’язки голови СБУ Оксана Баканова у процесі оформлення українського громадянства.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Служби безпеки України Іван Баканов повідомив, що його дружина має російське громадянство. Про це йдеться на сторінці прес-служби СБУ в Facebook ввечері 12 червня. 

Баканов розповів, що спецперевірка в СБУ не виявила жодних обмежень щодо призначення його на посаду заступника голови СБУ і не виявила перешкод надання йому допуску до державної таємниці. 

“Моя дружина, українка, жила і навчалася в школі Кривого Рогу. Вступила до вищого навчального закладу на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ… З 1998 р вона живе і працює в Україні з постійним дозволом на проживання в нашій країні, перебуває у процесі оформлення українського громадянства”, – йдеться в заяві. 

Також зазначається, що дружина Баканова Оксана не відвідувала територію Російської Федерації з 2013 року.

Раніше повідомлялося, що перший заступник голови СБУ Іван Баканов отримав звання лейтенанта, щоб мати доступ до важливої ​​і секретної інформації після його призначення в СБУ. 

Нагадаємо, 22 травня президент Володимир Зеленський призначив Баканова першим заступником голови СБУ.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4106873-bakanov-ziznavsia-scho-v-yoho-druzhyny-hromadianstvo-rf