21.09.2019

Африканці-нелегали займалися лісопереробкою під Києвом

АктуальнеНові
12.06.2019

11 червня прикордонники затримали нелегальних мігрантів з на лісопереробному підприємстві під Києвом. Про це повідомляють у Державній прикордонній службі.

Це трапилося у Бориспільському районі. Під час обшуків виявили 24 іноземця з Нігерії, Камеруну, Конго, Сьєра-Леоне, Кот-д’Івуару, а також Китаю.

Усі вони приїхали до України під приводом навчання у вищих навчальних закладах. Насправді ж, залучалися тут до незаконної праці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто з іноземців найчастіше їздить в Україну

Зараз”заробітчан” збираються депортувати. Правоохоронці шукають причетних до незаконного працевлаштування. Слідство триває.

Іноземці приїхали до України під приводом навчання у вищих навчальних закладах. Насправді ж, залучалися тут до незаконної праці.

Фото: Державна прикордонна служба

[embedded content]

Прикордонники Мукачівського загону виявили у вантажівці 2 нелегалів. Іноземці були здивовані та розгублені. Розповіли, що із території Сербії хотіли потрапити до Франції. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://gazeta.ua/articles/np/_afrikancinelegali-zajmalisya-lisopererobkoyu-pid-kiyevom/908581