23.09.2019

«100 днів Зеленського»: На телеканалі ZIK стартує новий спецмарафон

НовіСуспільство
26.08.2019

«100 днів Зеленського»: На телеканалі ZIK стартує новий спецмарафон

ZIK

ZIK

От-от, у вівторок, 27 серпня, завершуються перші 100 днів роботи Президента України Володимира Зеленського. І у зв’язку з цим телеканал ZIK запускає новий спеціальний марафон – «100 днів Зеленського».

Розпочнеться він о 8:00 з прямої трансляції із центра столиці.

Журналісти каналу разом із гостями студії будуть аналізувати рівень виконання передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського. Адже за 100 днів роботи новообраний голова держави так і не зупинив війну на сході України, не звільнив полонених українських моряків і не запроторив за грати корупціонерів.

Долучайтеся до нашого спеціального марафону і слідкуйте за розвитком подій просто тут:

[embedded content]

Довідково: Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші. Загалом його транслюють понад 150 операторів кабельного телебачення.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/08/26/100_dniv_zelenskogo_na_telekanali_zik_startuie_novyy_spetsmarafon_1633229